4xAnime

...

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» salutari de la dydy
Dum Sept 15, 2013 12:52 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Salutare:D
Dum Sept 15, 2013 12:51 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hii there! :3
Dum Sept 15, 2013 12:50 pm Scris de Honomi Ebisawah

» HI ^-^
Dum Sept 15, 2013 12:48 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Heya ^_^
Dum Sept 15, 2013 12:47 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hey =.=
Dum Sept 15, 2013 12:46 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Haluuu
Dum Sept 15, 2013 12:44 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hallo, hallo!
Dum Sept 15, 2013 12:42 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Aici Diva sau Mariana
Dum Sept 15, 2013 12:39 pm Scris de Honomi Ebisawah

Septembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar

Distribuiţi | 

Profesorii mei

In jos 
AutorMesaj
♥•∫ώз熵•♥

Data de inscriere : 23/06/2012
Varsta : 19
Localizare : ♡Somewhere in the world♡

MesajSubiect: Profesorii mei   Dum Iul 01, 2012 9:54 am

Pf. de mate:E un batranel , umflat care ne omoara zii de zi cu matematica ....nu stii ceva :la palma cu compasu ,te ia de coada , de perciuni , de breton , te pun in genunchi cu caietul in mana si cu fata la rasarit (ne pune cu fata la rasarit ca s ane lumineze soarele mintea:)) .......(am patit si eu , pe aia cu rasaritu:(( )Degeaba m-am rugat sa iasa la pensie , ca mai are 4 ani ,hihi si eu mai am un an acolo Twisted Evil
Pfa de romana:e pfa mea preferata , e cea mai amuzanta si cea mai vesela .....cateodata in loc de romana facem ora de ”spiritism”:)) , vb cu fetele de baieti si cu baietii de fete (pe mine m-a facut sa inrosesc , hihihi) , ne sfatuieste etc.
Dna Diriga:O baba care aleluia ,anu asta a iesit la pensie , daca nu ne-a inebunit .....inca decand am venit intra5-a nu inceta sa ne tot spuna :”Invatati ca intra8-a da-ti examenul!” si asa a tinut-o in fiecare semestru , pana in clasa a 7-a ...dar totusi imi placea de dansa , ne dadea lectii mici si pt. un raspuns note mari.
Dna de fizica si chimie Directoarea):e o doamna amuzanta, cu un simt al modei ciudat si infiorator (a venit o data cu un fular din blana de vulpe ,dar fularul ala inca mai avea labe No ) ma chinuie mereu cu ale formule , electrovalenta , iod de S bla ,bla
Dna de franceza: E infioratoare , are o freza in forma de sarma si se da cu un ruj rosu strident si isi mai face si conturul buzelor cu maro , clar e un clown 🤡 , ne dispera cu poeziile , cititul , verbele scart , scart
Dna de religie:Doar un singur cuvant am de spus ”Anormala”
Pf de english:Super de treaba ! Intotdeauna jucam jocuri la inceputul orei ,engleza e amuzanta , mai sunt si bancuri strecurate pe acolo , deci e super..
Pf de sport:Se spune ca orele de sport sunt pentru recreere si relaxare , dar la noi e paralel chin si durere de moarte...parca am fi la inchisoare , ba mai rau No
Dna de bio:E draguta , nuprea am ce soune de dansa! (app:Am descoperit ca e varamea!!)
Si cam acestia sunt toti....Spuneti-mi si mie cum sunt profesorii vostri!!

PARK JUNG MIN
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Profesorii mei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4xAnime :: Cafenea :: Scoala-
Mergi direct la: