4xAnime
4xAnime
4xAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» salutari de la dydy
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:52 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Salutare:D
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:51 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hii there! :3
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:50 pm Scris de Honomi Ebisawah

» HI ^-^
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:48 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Heya ^_^
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:47 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hey =.=
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:46 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Haluuu
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:44 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Hallo, hallo!
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:42 pm Scris de Honomi Ebisawah

» Aici Diva sau Mariana
Anti zona rurala EmptyDum Sept 15, 2013 12:39 pm Scris de Honomi Ebisawah

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Anti zona rurala

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
iAlexi
Admin
iAlexi


Mesaje : 610
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Naega jeil jal naga!

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyJoi Iun 28, 2012 1:15 pm

Personaje
Shikaziruka Akane Arisa-este personajul principal in jurul ei se in varte totul.Este o fata materialista nu suporta sa stea la tara,nu poate trai fara net,telefon si televizor. Adora hainele si va avea destule dificultati la tara pentru ca ea a fost crescuta la oras si nu va sti prea multe despre sat
Anti zona rurala ArtistRequest600111127

Uzumaki Len-primul baiat pe care il intalneste Akane acesta este amuzant si poti spune ca a fost la oras desi nu este adevarat.El o va ajuta pe Akane sa se acomodeze la tara desi glumeste si o mai batjocureaza catodata.Acesta este un spadasist foate bun iubeste sabile si samurai citeste foarte mult manga
Anti zona rurala F_Anime299m_d02f7ad

Sagara Killian-un baiat de la oras s-a acomodat repede cu stilul de la tara si se intelege destul de bine cu Akane desi prima data se ciondanesc.Este un baiat misterios si rece de felul lui dar nu cu oricine,Cel mai bun prieten a lui Len.Acesta a devenit politistul orasului deoarece capacitatile lui sunt foarte mari deaceia a ajuns la sat pt ca a fost transferat la alta sectie din cauza ca era suspectat de o crima dar s-a dovedit a fi nevinovat
Anti zona rurala Smallerharuurara2us


Capitolul I
P.O.V Akane
Servitoarea mea tocmai venise sa imi aduca alta tava cu mancare pentru ca pe celelalte trei le puteai gasi pe jos.
-Ce e asta?E oribil! Ii dau peste mana servitoarei care scapa tava pe jos speriata pentru ca am devenit agresiva cu ea.Ma aplec si i-au tava de pe jos.Ma duc langa scari si ma asez pe tava alunecand pe scari.
-Yahooo!Incep sa tip eu pentru ca scariile erau foarte multe si pana ajungeam jos imi lua ceva timp.Servitori au inceput sa fuga dupa mien spunandu-mi sa ma opresc si sa nu mai cauzez probleme.In fata mea s-a oprit profesoara de maniere,foaret exigenta si enervanta.Nu pot sa cred!Ea chiar a crezut ca ma voi opri?Nu aveam de gand sa ma opresc si nici nu am facut-o, am trecut direct prin ea, iar aceasta a cazut.M-am uitat in spatele meu si am vazut cat de nervoasa era, cred ca voi primi ogramada de teme.Cand mi-am intors capul spre drum l-am vazut pe tata direct in fata asa ca am pus frana imediat ajungand la picioarele lui.
-Buna dimineata tata!Spun eu repede si zambind.Dar dupa privirea lui ucigatoare ma manca si parca era gata sa ma bata.Nu e buna?Intreb eu cu o fata de nevinovata.
-Mi-a ajuns domnisoara!Asta e singura prostie pe care ai mai facut-o in casa asta!Ca pedeapsa vei locui la tara cu domnisoara Lenuta.
-Tata la 100 si ceva de ani nu mai e domnisoara e fosila!Lenuta este o batranica pe care o tot vad pe al petrecerile tatalui meu,aceasta bunicuta are legaturi stranse cu bunica mea.E de treaba dar dar aerul ei fara bani si de dinozaur ma sufoca.
-Destul! Tipa tata la mine in asa fel incta aproape faceam pe mine de frica.Daca am spus ca te duci la tara,asa vei face!Pana cand va considera domnisoara Lenuta ca devi o fata de casa care poate avea grija de o gospodarie.Cu siguranta va accepta,o voi plati sa aiba grija de tine.
-Iti spun dupa ce treci de varsta de 30 de ani nu mai esti domnisoara si fosila expirata...Si in legatura cu zona ta rurala nu cred ca se va intampla..
-Par eu a glumi?Ma intreaba acesta ridicand din spranceana/
-Dar spune ceva rau ianfara de mica mea aventura de azi.
-Paisa vedem:ai dat foc bucatariei,i-ai taiat parul surori tale vitregi,i-ai scuipat guma in par mamei atel vitregi,ai spart geamurile de la etajul 3 si l-ai lovit pe fostul tau logodnic in "bijuteriile" lui.
-Bucataria a fost un accident,guma a iesit singura din gura,geamurile s-au spart singure,piciorul mia alunecat din gresala in zona lui iar parul...Asta a fost intentionat!
-Destul,deja ti-am facut bagajele soferul e in fata casei te va duce el pana in sat.
Nu am mai avut nimic de obiectat pentru ca probabil mi-as fi luat bataie si abea ma machiasem.Dupa 4 ore de mers cu masina am ajuns in sfarsit in satucul ala stupid.Acum stau sprijinita de bagajele mele asteptand-o pe bunica Lenuta.Asteptam deja de o ora si inca nu sosise.Afara era extrem de cald aveam impresia ca sorele incearca sa ma topeasca.Eu eram imbracata cu niste pantofi negri,o pereche de colanti negrii,o un plouver alb stil sacou si un fular galben.Inafara de strada care nu stiai unde duce si privelistea de verde nu era nimic deosebit.In ochi mi-a sarit o banca pe care statea un blond destul de dragut.Las bagajele la marginea strazi si ma indrept gratios cu un mers de fotomodel spre baiat.
-Hey, blondule!Acesta nu imi raspunde probabil ncii nu ma auzit pentru ca asculta muzica la casti si citea o revista.Pun mana pe revista si o las mai in jos iar cu cealalta mana ii las castile sa ii alunece usor pe spate.Eu am aplec mai mult spre urechea lui vorbindu-i normal
-Cunosti o batranica pe nume Lenuta?Acesta ma prinde de incheieruta maini ca sa nu ii mai ating revista, gestul lui m-a racut sa redevin in pozitia mea dreapta privindu-l. Imbracat cu o pereche de blugi rupti si un hanorac deschis lasand sa se vada tricoul sau bluza, ma rog ce purta el, cu un MP3, blond si cu niste ochi superbi albastri nici nu ai spune ca e de la tara chiar daca e imbracat ieftin arata bine.Tot ce l-a dat de gol a fost paiul de iarba din gura, caracteristic celor ce au prietena doar o vaca.
-Poate ca da,poate ca nu!Depinde ce treabaai cu aceasta "Lenunta"? Ma intreaba el suspicios trangandu-ma mai spre el.
-O astept de o ora,ai putea spuen ca eu sunt noua ei chiriasa.
-Aaa!Tu esti snoaba boagata!Eu sunt Len nepotul Lenutei.Te-am asteptat de o ora,nu esti prea punctuala.
-Snoaba?Ah!Vezi cum vorbesti prietenul vacii!Eu sunt cea care te-a asteptat!
-Nu e vina mea,puteai sa am intrebi oricand eu am fost aici mereu!
-Ah!Taci si duma odata la apartamentul meu!sI NU MA MAI ATINGE!Imi trag eu mana dar baiatul nu imi da drumul si ma trage dupa el.Ce faci?Tu sti ce scumpi sunt pantofi astea?Daca li se rupe tocul pe drumul asta urat tu esti devina!Baiatul nici nu ma baga inseama.Imi da drumul dintr-o data fapt ce ma clatinat putin,avea forta nu gluma.
-Sa ma mai prezint odata!Eu sunt Len si tu esti?
-Shikaziruka Akane Arisa.Incantata...Len nu m-a lasat sa termin propozitia si s-a bagat peste mine
-Bine atunci.Akane.Sa sti ca ai venit aici sa munceti nu sa stai si sa admiri peisajul.Tipul asta ma enerveaza foarte mult si adca are de gand sa rada si sa se amuze pe seama mea nu ii va fi usor.
-Len nu?Am o intrebare.Len vine de la Lenuta?Sau de la Lenutu?Nu imi pot da seama.Baiatul se revolta si ma impinge in mijlocul strazi astfel incat eu cad in fund
-E doarn Len pentru cunostiintele tale generale.
-Au! Doare!Tarane!Tip eu in gura mare.Cineva ma ajuta sa ma ridic.Cand m-am intors era un brunet extrem de sexy cu ochi albastri imbracat in politist.
-Multumesc! Rosesc pentru ca era atat de dragut si inca nu mi-a dat drumul maini
-Nu mai faceti galagie,iar Len de ce ai impinso pe fata?Sti ca putea sa o calce masina?As fi fost nevoi sa te arestez...
-Da,am inteles.O sa fiu mai atent.Len ma i-a de mana si ma trage de langa dragutul politist.Hai sa mergem!Ma trage dupa el de parca as fi o carpa.
-Si bagajele..?Intreb eu neastiind ce sa mai zic din cauza tupeului acestuia.
-Le i-au acum.Imi da drumul la mana si imi i-a bagajele mergand foarte repede,eu fiind nevoie sa il urmaresc.Noroc ca sunt obisnuita cu tocurile.Dupa o ora de mers prin balari,noroi,copaci si gropi eram terminata si inca nu ajunsesem acasa la tanti Lenuta.
-Cat mai avem?Intreb eu uitandu-ma la privelistea cutremuratoare din padura, cred ca daca ma lasa aici singura faceam infart.Am mers mai repede fiind in spatele lui Len tinandu-ma de haoracul lui din cauza frici.Acesta s-a oprit dintr-o data iar eu m-am dat mai in spate si am intrat direct intr-o panza mare de paianjen.
-AAAAAAAA!Am inceput sa tip atat de tare incat sigur ma auzit tot satul.Da-o jos!Da-o jos!
-Esti patetica.Len vine spre mine si da jos panza de paianjen.Eu eram atat de speriata si ingrozita de noul meu mod de viata incat nu am spus absolut nimic.Acesta a venit spre mine si m-a luat in spate fixandu-si mainile pe fundul meu
_____________________________________________________
Asa era imbracata Akane
Anti zona rurala Folosi10
Len pe banca
Anti zona rurala Folosi11
Politistul Killian
Anti zona rurala Folosi12


Ultima editare efectuata de catre M|§†€я in Dum Iul 01, 2012 11:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://4xanime.forumgratuit.ro
♥•∫ώз熵•♥

♥•∫ώз熵•♥


Mesaje : 373
Data de inscriere : 23/06/2012
Varsta : 25
Localizare : ♡Somewhere in the world♡

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyVin Iun 29, 2012 5:24 am

lol! Thoamne ce poveste....SUPER! What a Face Len e dragut si rau Razz” I like it!„ Imi place ,vreau next-ul de urgenta ca i-au foc de nerabdatoare ce sunt!!!:))
Sus In jos
iAlexi
Admin
iAlexi


Mesaje : 610
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Naega jeil jal naga!

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyDum Iul 01, 2012 4:10 pm

Capitolul II
P.o.v Len
Prima data cand i-am atins fundul nu a fost intentionat,dar m-am prefacut ca nu observ.
-Ce faci,perversule?
-Te luam in spate ar trebui sa imi multumesti.
-Sa iti multumesc ca imi atingi fundul?Incepe aceasta sa ma stranga de gat cu un brat
-Stai,snoabo!o sa te scap!Crezi ca eu o fac de placere?Voi fi certatta de bunica daca te pierd sau te las pe aici.
-Scuze ca sunt o pacoste.Fata nu a mai spus nimic,nici nu mi-a mai reprosat ca o tineam de fund.O faceam intentionat nu stiam daca mai aveam sansa asta mai ales unei fete asa frumoase.Tot drumul din padure nu a spus absolut nimci si nici eu.Mai aveam cam patru case si ajungeam la mine si la noua ei locuinta.Baietii se cam tot uitau dupa mine,sau ma rog dupa ea.Imi cam trageau priviri fulgeratoare dar nu prea i-am bagat inseama.Deja incomod de privirile celorlalti o las jos pe fata.
-Cred ca nu esti atat de prosta incat sa nu poti merge singura.
-Bineinteles!Daca sunt bogata sunt proasta?Cred ca tu esti prostul aici!Taranule!
-Taran?Hey!Vezi cum vorbesti...Ma rastesc eu la ea.
-Snoaba?Deseamenea nu te pune cu mine.
-SI ce o sa imi faci?Manichiura?
-Da!Chiar ai nevoie de asta.Ce tupeu are fatuca asta, trebuie sa o invat eu minte pana nu ma indragostesc de ea.E tupeista,frumoasa,are un par lung superb iar eu ador fetele cu parul lung si mai e si bogata fix genul meu de fata.Ea a luat-o in fata si s-a oprint dintr-o data.
-Um...Unde e casa?
-Proast-o!Fata ma tot insulta dar in asa fel incat eu sa nu inteleg nimic,probabil era o limba straina.
Merg inainte si ajung in fata casei.Usa de la poarta era deschisa, cu siguranat bunica se astepta sa vin cu bagaje mari.Apropo de bagaje,ce caramida Turnului Efel are aici, numai ea stie?!Am intrat primul cu "bloscartii"pe care i-am asezat usor langa banca.Am vrut sa ii arunc dar paote avea ceva ce s-ar putea sparger, iar cum ea e o snoaba bogata nu prea aveam cum sa ii platesc.Ma intind bine pentru ca ma cam durea spatele.Observ ca deja s-a asezat pe banca, obosita.Glumeste?Am carat-o in spate tot drumul si ea e obosita?Nu va rezista aici nici macar 2 ore o sa am eu grija de asta.O iau de mana si o trag de pe banca,nu e prea grea si e foarete firava.CUm spunema va pleca de aici in seara asta.SI daca ramane am de gand sa ii arat ca viata nu e usoara si pana nu ma simt eu multumit o voi chinui.
-Vino! Iti arat camera.Dupa cum vezi e o casa mica asa ca nu te atsepta la ceva grandios.A da si va trebui sa impartim camera.
-Ce?Nu pot sta cu batranica?Adica e mai normal asa..
-Nu vad nimci anaormal,in plus bunica e bolnava si are nevoie de spatiu si odihna,asa ca eu fac treburile pe aici si bineinteles, tu ma vei ajuta.
-Bolnava?SI eu ce?Ma intreaba ea confuza incercand sa tina pasul cu mine.Nu stiu cand s-a intamplat dar i s-a rupt tocul,ma tot ruga sa ma opresc dar nu am facut-o.Schiopata si se tinea dupa mine.Am intrat in casa.O casa simpla si mica,cum intrai era doar frigiderul, o masuta cu scaune si mobila de bucatarie,daca mai mergeai doi pasi dadeai de o usa imediat.Dupa usa era o camera simpla cu un pat, o soba pentru gatit iarna si dat caldura.Din mijlocul camerei faceai stanga si ajungeai in camera mea.O mobila unde imi tineam hainele eu si bunica, desi sertarele erau cam goale.Camera avea 2 paturi asezate in forma de L intors spre geam.O soba pentru a incalzi camera iarna si 2 fotoli care se intind, gen pat.Casa era destul de micuta dar pantul era foaret mare.Avem multe animale,flori,fructe si legume.Pentru mine e destul de usor pentru ca am crescut aici, dar pentru bruneta sigur nu va fi prea usor.Cand am intrat in camera si am ajuns langa noul ei pat cam brutal am aruncat-o drirect in el.
-Au!Ce crezi ca faci?
-Ce vreau!Acum fi atenta!E si camera mea si a ta!Dar cel mai mult e camera mea asa ca daca voi intra peste tine cand te schimbi nu e vina mea clar?
-Ce?!Intreaba ea revoltata,dintr-o data fata a inceput sa rada.Si daca intru eu peste tine nu e vina mea,corect nu?
-Ce bine inteles ca va fi..Nu mai continui propozitia si imi dau seama ca e corect asa,in plus mai sigur e ca intru eu peste ea decat ea peste mine.Da e corect.
-Bine atunci.Totusi sa ii spun Lenuite ca era un nepot al naibi de pervers?
-Eu nu sunt pervers,si chiar nu imi pasa ce spui.
-Fi atent!Am sa iti cuat toate revistele xxx!Si ii le voi arata lui tanti!Eu incep sa rad plin de sine.
-Cum am auzit ca vine o fata aici,am scapat de ele.Oh,m-am scapat!Imi pun eu repede mana la gura.
Aceasta se ridica din pat si zambeste,punandu-mi degetul aratator pe frunte.
-T-e-a-m p-r-i-n-s!
-Eh.na si ce?Ii vei strica tu bunici mele iluzile ca nepotul ei e pur si inocent?Fac eu o fata de catelus
-Nu nu sunt chiar asa!Mie mila de bunica ta! Ii scot limba strambandu-ma putin,fapt ce a facut-o sa rada.I-am spus ca merg sa ii auduc bagajele ca sa se schimbe,dupa ce se va schimba vom incepe treaba.Nu a fost deacord dar oricum nu are de ales.I-am dus "boloscartii"in camera si am asteptat la usa sa se schimbe.Partea buna se vedea absolut totul pe gaura chei partea proasta a vent bunicamea.
-Ce faci?Tragi cu ochiul?Ma intreaba bunica dand din picior cu o sucitoare in mana pe care o tot flutura.
-Ce?Eu!?Bunico?Sti ca sunt inocent.A cazut cheia si am pus-o ianpoi.Uite!Ii arat cheia.
Bunica mi-a zambit si mi-a spus ca e bine asa, a vrut sa intre peste ea,dar eu am oprit-o spunandu-i ca se schimba,ea m-a ignorat si ma pus sa ma intorc cu spatele.
-Oh!Tanti Lenuta!Ce mai faceti?Cand am auzit-o m-am intors/Era deja imbracata?STai asa decand am eu biroul ala ros in camera?Si cei cu rochita aceea roza si pantofi rozi pe ea?Unde se crede?Sau ce vrea sa faca?Sa am cucereasca?Si cei cu toate hainele si pantofi astea?ce i-a facut camerei?Bun asta cere razbunare.
-Ce frumoasa esti!O complimenteaza bunica mea.A da ai poti sa nu imi mai spui tanti Lneuta?Poti sa imi spui Bunica.
-Bine.Atunci..bunica Lenuta?
-Cum sa iti spuna bunica?Dupa aceea va parea ca avem o relatie de rudenie cu ea..
-Eh.Ce e rau in asta Leni?Cine stie ce va fi pe viitor poate veti avea o relatie.Si eu si bruneta ne-am facut ca ne vine sa vomitam.
-Nu fiti asa.O sa vedeti voi!Ce zice baba e adevarat!
-Bunicuto,sa nu gandim atat de deparet in viitor.Spune bruneta zambind.
-Ba da,Akane trebuie sa ne gandim de pe acum!
-Eu zic ca nu!Daca Akane nu e o nevasta buna si nu stie sa aiba grija de casa,nu va fi sotia mea.Ma bag si eu in discutia celor doua.
-Ai auzit,draga babei?Sa te straduiesti!
-Da bunico!I-a zambit aceasta bunici,chair vorbeste serios?Ca daca e asa pare ca eu am pus o conditie si ea a acceptat-o.DUpa ce bunica a plecat am intrebat-o daca era serioasa.Ea mi-a spus ca nu a vrut sa ii strice visele bunicii.Inca nu i-am spus nimic de camera dar i-am spus sa ma urmeze.Am ajuns in grajd.Cand a intrat parea ingrozita si si-a pus mana la nas.Abea calca de frica sa nu isi murdareasca pantofi.Ce snoaba!
-Fi atenta tu trebuie sa o mulgi! Ii arat eu spre vaca
-Sa o mulg?Cum?Intreaba ea nedumerita.
-Pai,cam asa!Ii arat eu cum se mulge o vaca si ea incepe dintr-o data sa tipe dupa bunica.
-Ce s-a intampalt?Intreb eu ingrijorat!Imediat vine si bunica, iar ea sare in bratele ei.
-Bunico,Len i-a atins sani vacii.Cum sa fac si eu asa ceva?Eu nu sunt perversa!DOamne cum poate spune asa ceva?Fata asta e prosta rau.Bunica i-a explicat ca sa mulga o vaca nu e nimic pervers si ca nu trebuie sa isi faca griji.Dupa ce i-a explicat si a linistit-o a pelcat.Eu prea curios nu am putut sa nu o intreb.
-Chiar ai crezut ca e ceva pervers?
-Pai da...Am crezut ca vacile dau singure lapte.Pui galeata si ele ti-l dau.Woow acum chiar pare tuta rau.
-Sti ca si femeile dau lapte?Crezi ca daca pui un pahar iese laptele?Sau ca bebelusi bea din pahar?
-Pai,eu beau din pahar..Deci asa credeam!
-Daca vrei sa iti demonstrez, pot sa te mulg si pe tine.Incercam sa o spun cu o expresie serioasa desi abea am abtineam din ras
-Pai daca bunica spune,ca nu e rusinos..Atunci bine...Ea vorbeste serios?
-Pai..A...Imi cam pierdusem firea.Pai cand o sa inveti sa mulgi o vaca,acum sa incercam altceva...Ce zici de aspirat prin casa?
-Aspirat?Cred ca m-as descurca...Si asta a spus ea,dar nu s-a descuracat deloc.A apasat pe butonul gresit si tot praful a iesit afara din aspirator,a trebuit sa curat eu.
-Sa incercam asta! Ii dau sacul cu graunte.Crezi ca poti sa le dai gainilor?
-Da pot!Spune ea sigura pe ea.Am stat si m-am uitat la ea sa fiu sigur ca se descura.M-am intors o secunda si am auzit o bubuitura.M-am intors spre ea am vazut-o la pamant si cum macarea era toata imprastiata.Serios?Nu e buna la nimic?Asta a pus capat.Nu o mai suport!Trebuie sa o pedepsesc!
S-a ridicat in fund si si-a tars genunchi uitandu-se spre mine
-Nu sunt buna de nimic?Asai?Eu oftez si ii spun ca are dreptate.Ma duc spre ea si in loc sa o ajut sa se ridice o trag de par dupa mine.
-Au!Au!Au!Au doare!Nu i-am spus nimic pana nu am ajuns in camera naosta.O trantesc in pat si iau o foarfeca.Era inca buimaca de la imactul cu patul si nu s-a ridicat. Numai bine.M-am asezat peste ea.
-C-c-ce vrei sa faci?Ma intreaba aceasta speriata.Probabil se gandea la cine stie ce si mai spune ca eu sunt pervers.
-Te pedepsesc!Ai un par foarte furmos,si e periculos.Pentru mine si pentru munca in ograda.Am intos-o pe spate,aceasta se zbatea incercand sa scape,M-am intins de tot peste ea si m-am lasat tare ca sa nu se mai pota misca.M-am dat putin in jos incepand sa ii tai parul.Am incercat sa ii tai parul cat mai repede nu doream ca "prietenul meu" sa se trezeasca nu imi doream nici sa o sufoc sau sa ne prinda bunica asa.Am terminat de tuns.Nu prea am fost atent cum am tuns si am cam tuns-o in toate partile.M-am ridicat de pe ea.Dar ea nu o facuse.Ma intreb daca m-am lasat prea tare.M-am dus spre ea si am tras de ea ca sa se ridice.Cand s-a ridicat plangea.Chair plangea pentru asa ceva?
-Nu mai plange,nu mai fi asa snoaba ai pierdut putin par. Iti va creste la loc. Fata s-a ridicat si si-a pus mainile pe hanoracul meu
-Prostule!Spune ea incet!Prostule!Spune ea mai taere!Prostule!Incepe ea sa tipe!Nu sti cat de important era parul pentru mine?Si nu e din cauza snobiei.Inainte sa moara mama mi-a spus sa nu imi tai parul mai scurt de fund.Pentru mine era ceva important!Nu murise o mama vitrega, am destule.Murise mama mea adevara.Am spus ca daca asta e dorinta ei asa voi face!si tu ai distrus totul!TE URASC!Ai distrus ultima mea legatura cu mama!Nu am nici o amintire de la ea,doar ca imi pieptana mereu parul cand ne intalneam.
-Scuze...Inafara de un scuze nu am putut spune nimic,facusem o gresala atat de mare?A inceput sa ma zguduie si sa tipe pierdandu-si calmul.
-Da-l inapoi!Cum ai de gand sa mi-l dai inapoi?Raspunde!Te inreb ceva!Facea prea mutla galagie si chiar nu vreiam sa afle si bunica.I-am pus mana la gura ca sa taca,dar aceasta ma msucat.I-am pus piedica si am cazut jos pe podea,speram sa se opreasca dar facea mai rau.Nu stiam cum sa o opresc asa ca intrand in panica o sarutasem.Am vazut in filme ca functiona.Si chair asa a si fost.Nu a mai spus nimic.Doar se uita in ochii mei.Ce vedeam eu nu era prea palcut.Era doar nsite ochi caprui plini de lacrim,nu rezistam sa ma uit la nsite ochi atat de frumosi in suferinta asa ca i-am inchis pe ai mei. Incep sa regret egoismul meu. Adevarul e ca eu i-am taiat parul doar pentru ca era draguta si nu imi doream sa ma indragostesc de ea.
-------------------------------
Cand s-a intors Len si a vazut ce e cu noua lui camera
Anti zona rurala Folosi14
Sus In jos
https://4xanime.forumgratuit.ro
♥•∫ώз熵•♥

♥•∫ώз熵•♥


Mesaje : 373
Data de inscriere : 23/06/2012
Varsta : 25
Localizare : ♡Somewhere in the world♡

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyDum Iul 01, 2012 10:52 pm

Mi-a placut faza cu mulsul vacii=))) ,si Len asta e un dobitoc , ce i-a venit ...parul?! Sa vina politistul Killian , sa il aresteze. Twisted Evil
Sus In jos
iAlexi
Admin
iAlexi


Mesaje : 610
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Naega jeil jal naga!

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyLun Iul 02, 2012 1:25 am

Eh,dragostea asta!E inocenta! lol! In viziunea mea Len se teme sa nu se indragosteasca de ea,si cam tot ce face,face de capul lui.Azi o sa scriu si capitolul urmator cheers
Sus In jos
https://4xanime.forumgratuit.ro
♥•∫ώз熵•♥

♥•∫ώз熵•♥


Mesaje : 373
Data de inscriere : 23/06/2012
Varsta : 25
Localizare : ♡Somewhere in the world♡

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyLun Iul 02, 2012 1:31 am

Yey!! cheers
Sus In jos
´*•.Yoz0.•*´
Moderator
Moderator
´*•.Yoz0.•*´


Mesaje : 17
Data de inscriere : 13/02/2012
Localizare : VulCan

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyVin Iul 13, 2012 2:16 pm

Like a Star @ heaven Mandra de tine scri niste fic'uri extraordinare.N'am nimik de obiectat astept next :-X
Sus In jos
♥•∫ώз熵•♥

♥•∫ώз熵•♥


Mesaje : 373
Data de inscriere : 23/06/2012
Varsta : 25
Localizare : ♡Somewhere in the world♡

Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala EmptyLun Iul 23, 2012 8:20 am

Tu chiar vrei sa te bat?Anti zona rurala 3220243085 Astept de un secol next-ul Anti zona rurala 2164293255 Eu te iubesc muult Anti zona rurala 2743016200 , dar daca nu aduci next-ul primesti bataita Anti zona rurala 2829516366
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anti zona rurala Empty
MesajSubiect: Re: Anti zona rurala   Anti zona rurala Empty

Sus In jos
 
Anti zona rurala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4xAnime :: Fan Zone :: Fan Fic :: Originale-
Mergi direct la: